top of page

Курс «Здорові стопи» 

Це 5 відео-уроків, цілеспрямованих на дуже важливу ділянку тіла людини! Ми вивчим понад 50 нескладних вправ, які ви зможете виконувати самостійно вдома під час перегляду улюбленого фільму, або разом з дитиною чи іншими членами сімʼї.

 • Курс "Здорові стопи"

  35USD
  Дійсний протягом 3 міс.
  • Курс з доступом на 3 місяця
 • Курс "Здорові стопи"

  55USD
  Дійсний протягом 6 міс.
  • Курс з доступом на 6 місяців
 • Курс "Здорові стопи"

  95USD
  5 відеоуроків, НЕОБМЕЖЕНИЙ ДОСТУП
   

  Промо курсу

  Доступ до онлайн занять у будь-який час навчить вас не пропускати тренування. А регулярність – це основна умова досягнення результату! Гарної практики!

  nino-liverani-EayqAlQiFeQ-unsplash.jpg
  СТОПА - ЦЕ НАЙСКЛАДНІША КОНСТРУКЦІЯ

  В нашому тілі — всі ланки взаємопов'язані, а кожен суглоб, що вище, залежить від нижчележачого і навпаки. У цій конструкції стопа людини – це фундамент тіла та орган опори, який амортизує при кожному кроці за рахунок поперечного і поздовжнього склепінь, пом'якшуючи та зменшуючи навантаження на суглоби ніг та хребет. 

  26 кісток
  більш
  100
  сухожиль,
  м'язів і зв'язок
  33 суглобів
  Незлічена кількость нервових закінчень та кровоносних судин, які разом ведуть до серця, хребта та мозку

  Чому стопи так важливі і потребують окремої уваги   

  Страждає весь організм

  Захворювання хребта

  Коли є порушення в стопі - плоскостопість, вальгусна диформація, шпори, натоптиші та інше, людина починає підлаштовуватись, змінюючи навантаження на стопу, від цього страждає хода, постава та абсолютно весь організм від суглобів, внутрішніх органів, до обличчя. 

  Не ігноруйте проблеми

  У 80% людей виникають проблеми опорно-рухового апарату, безпосередньо пов'язані з деформацією стопи, як наслідок - хронічні захворювання хребта. Тому лікування сколіозу, протрузій, гриж міжхребцевих дисків, остеохондрозу, плече-лопаткового періартриту, радикулопатій доцільно розпочинати з корекції стоп.

  Стопа як карта тіла

  Проблеми ступнів, лікування, яких людина свого часу проігнорувала, у літньому віці дуже часто стають причиною серйозних діагнозів.

  У молодому віці патології стоп також дають багато неприємних проблем, враховуючи естетичні: криві Х-подібні ноги, важка хода, перекошений таз, сутулість, асиметрія плечей, і навіть патології щелепи (прикус, криві зуби та ін.)

  Людську стопу можна порівняти з дистанційним аналізатором, або картою тіла, за допомогою якої можна діагностувати та лікувати патології внутрішніх органів. В наших підошвах сконцентровано тисячі нервових закінчень та понад 60 біологічних точок, від яких залежить робота внутрішніх органів.

  Те, що ви могли
  не знати про стопи

  1

  здоров'я хребта пов'язане із внутрішньою частиною підошви ноги

  2

  пальці на ногах мають пряму залежність із головою - в активній взаємодії з мозком знаходиться великий палець, а решта взаємопов'язана з носовими пазухами

  3

  органи зору залежать від точок, що розташовуються біля основи безіменного, середнього та вказівного пальця

  0_IMG_8906.jpg

  4

  зона органів слуху відповідає точкам в основі найменшого пальця ноги, а також безіменного

  5

  точка «легенів» опущена на ширину пальця від точки, яка відповідає за зір

  6

  на серце впливають через лівосторонні точки стопи, які зосереджені ближче до зовнішньої частини 

  7

  в такому ж місці є активні точки на стопі правої ноги, які впливають на здоров'я і роботу печінки з жовчним міхуром

  Як від стану стоп залежить краса обличчя   

  На стопах зав'язані м'язи, сухожилля та фасції всієї задньої поверхні тіла, аж до потилиці. Тому краса і молодість нашого обличчя (гладкий лоб, підняті брови, відкритий погляд) теж частково залежить від стану стоп - саме з них починається задній м'язово-фасціальний ланцюг тіла, що закінчується аж на лінії брів.

  На моєму курсі «ЗДОРОВІ СТОПИ» вправи спрямовані на пропрацювання всіх ділянок стопи. 


  За допомогою вправ з курсу ви не тільки позбавитесь болю і набряків в стопах.

  Хто почне активно та регулярно займатися стопами за моїми рекомендаціями, швидко відчує, як чудово це працює для тазу, спини, постави та в цілому всього організму.

  _edited.png
  bottom of page