top of page

Онлайн тренування 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

Індивідуальні заняття з персональним тренером – це ідеальний спосіб практикувати максимально ефективно для вашого тіла і розуму. Вчитель підбирає послідовності, які ідеально відповідають вашим цілям і можливостям:

Для кого

01.

для початківців 
це найкращій спосіб здобути правильну основу для подальшої практики, щоб у майбутньому в групі почувати себе впевнено та безпечно;

02.

досвідченим індивідуальні сесії  допоможуть покращити і вивести на новий рівень свою практику, додадуть різноманітності, підштовхнуть до швидшого прогресу і розширення своїх знань про йогу;

03.

хто потребує реабілітаціі  (посттравматичні, набуті), отримають особливо дбайливе ставлення і увагу, зосереджену на тому питанні, яке наразі турбує.

  1. Заняття відбуваються в ZOOM, за узгодженим часом. Тривалість індивідуальної практики може бути:
    -    60 хвилин (дихання, фізична практика, розслаблення)
    -    90 хвилин (дихання, фізична практика, йога-нідра, медитація)

  2. Живе спілкування під час заняття, як в студіЇ - ви бачите і чуєте мене на своєму пристрої, я бачу вас на великому екрані, слідкую за технікою виконання і одразу виправляю помилки.

  3. Все, що вам потрібно для уроку – килимок (блоки і ремінець бажано), інтернет, дісципліна і довіра до мене, як фахівця.

  4. Заняття проводяться як одноразово, так і на постійній основі по абонементу. Порада з досвіду – наявність абонементу допомагає дисциплінувати себе, ставитись більш відповідально, а також зекономити, скориставшись знижкою. 

bottom of page