top of page

Про гру "ЛІЛА"

ЛІЛА - стародавня індійська настольна гра, якій понад 2000 років, із закладеними у неї найдавнішими знаннями

Автор гри невідомий, але говорять, що її придумали просвітлені йоги і використовували як ключ до внутрішнього світу людини. Західний світ дізнався про ЛІЛУ завдяки індійському діячу мистецтв і філософу Харішу Джохарі, який видав книгу «Ліла. Гра самопізнання».


Сьогодні гра ЛІЛА стає все більш популярною. Хтось бажає розібратися в собі, комусь потрібно вивчити життєві уроки, або просто зрозуміти, як стати щасливішим. Під час гри людина має можливість поміркувати про ті важливі речі, на які у звичайному житті вона навіть не звертає уваги. Кілька годин наодинці зі своєю суттю та переживаннями — це досвід глибинного пізнання себе та свого життя.

ЛІЛА змінює життя! Вона з'являється в долі людини тільки в той момент, коли потрібна, а ви до неї готові, і є подарунком на шляху кожної людини. Використання цієї гри відзеркалює реальне життя і може заощадити вам багато років, які ви витрачаєте на пошук свого шляху і призначення.

Індійські йоги кажуть, що граючи в ЛІЛУ ми розмовляємо зі своїм Духом. Сучасні психологи порівнюють гру з потужним багаточасовим інтенсивом психотерапії. І це дійсно так! Формат ЛІЛИ схожий на психологічний/духовний/інтелектуальний тренінг в ігровій формі, який веде до здійснення мети, допомагає побачити і подолати внутрішні переконання та обмеження, що гальмують ваш розвиток. Ви моделюєте хід свого життя, коли отримуєте інсайти і підказки під час гри. 
Якщо ви бажаєте розібратися з життєвими труднощами, психологічними проблемами, маєте невирішине питання, сумніваєтесь в правильності рішення, шукаєте духовну реалізацію, або хочете розширити поле своїх можливостей -


ЗІГРАЙТЕ В ЛІЛУ!

Ціни на "Ліла"

2 гравця
95€
за одного

3 і більше гравців
70€
за одного

Індивідуальна гра
зі мною

140€

bottom of page