top of page

Старт курсу
17.06

Доступ
до 16.09

7 тижневий йога-марафон

 • "Трансформація тіла" 17.06

  70USD
   
Участь у марафоні $70 (2900 грн.) 
0_IMG_9803.jpg

Цей марафон я роблю з метою дати можливість більшій кількості людей дізнатися що таке справжня йога, почати знайомство з йогою через якісний матеріал і закохати в йогу! Вірю, що йогичний спосіб життя робить людей краще не тільки зовні, але й внутрішньо. А починати краще з турботи про себе через роботу з тілом.

Тобі потрібно на цей марафон, якщо ти:

 1. Мрієш зайнятися йогою, але не знаєш з чого почати
 2. Страждаєш від болю в спині та суглобах
 3. Бажаєш мати струнке та підтягнуте тіло
 4. Хочеш зменшити стрес, напругу і відчуття тревоги
 5. Потребуєш поліпшення сну і збільшення життєвої енергії
 6. Шукаєш невиснажливі, але ефективні заняття
 7. Маєш складний розклад і мало свободного часу
0_IMG_9892_edited.jpg

ЗРУЧНО
займаєшся у вільний час в комфортній для себе атмосфері

Переваги онлайн-марафону

ЕКОНОМНО
не треба їхати в студію, купувати абонемент і оплачувати тренера

ЕФЕКТИВНО
регулярність занять в форматі онлайн набагато вища завдяки постійній доступності і легкості у використанні

Програма марафону протягом 7 тижнів

Старт  17.06.2024
Кінець
31.07.2024

20 уроків у записі

з детальним розбором техніки виконання -
3 заняття на тиждень

6 зустрічей
у прямому
ефірі зі мною

1 раз на тиждень

Доступ до закритого телеграм каналу

де ми завжди будемо на зв’язку - ви зможете задавати свої питання, які ми будемо обговорювати, а також мої поради

Для заняття вам потрібні

килимок для йогі, бажано мати блоки для йоги і ремішок, та одяг, в якому буде зручно займатися і тягнутіся, без взуття

Як буде проходити марафон

Після реєстрації та оплати до вашою поштової скриньки надійде підтверджуючий лист. Вам залишилось дочекатися початку "Марафону".

У день початку "Марафону",

17 червня 2024 року, вам надійде лист з посиланням на сторінку "Марафону". Також це посилання буде збережено для вашої зручності у вашому "Особистому кабінеті". в розділі "Онлайн програми".

Після проходження будь-якого відео-уроку вам потрібно натиснути кнопку "Далі" для того щоб ви могли рухатись до наступного заняття, а ми відслідковували ваши досягнення. І у разі виникнення питань, змогли вам допомогти. 

Під час "Марафону" в кінці кожного тижня заплановані Зустрічі в прямому ефірі, День і час тренер буде повідомляти в Telegram-каналі.

1

2

3

4

5

В кожний день "Марафону" (див." Розклад")  вам будуть відкриватися наступні відео-уроки. Якщо ви не встигаєте робити вправи день в день, ви зможете потрапити на відповідний відео-урок з "Особистого кабінету". Задля досягнення результату важливо притримуватися розкладу і проходити заняття послідовно.

Крім того,  буде створена закрита спільнота у Telegram-каналі. Посилання на неї буде у першому відео-уроці. Ви можете  долучитися до неї за бажанням.  

Розклад марафону 

17.06

Урок 1 (45 хв)

19.06 

Урок 2 (35 хв)

21.06 

Урок 3  (70 хв)

Вивчаємо базові дихальні техніки та як контролювати дихання протягом усього заняття. На початку зробимо одне з моїх улюбленеих флоу, яке включає все тіло. Вивчимо техніку виконання таких основних поз, як Бігун, Трикутник, Піраміда, Воїн.

Ви дізнаєтеся, що таке Крія і як плавно рухатися узгоджено з диханням, що таке Асани, як в них входити і скільки тримати. Детально розберемо базові положення тіла та техніку виконання.

Дуже важливий урок, тому що він, як фундамент для подальшої практики! 70 хвилин заняття для закріплення попередніх 2х уроків, працюємо над новим навиком контролю дихання під час виконання вправ. 

24.06

Урок 4  (30 хв)

На цьому занятті ми приділимо багато уваги спині та хребту, зміцнимо сідниці та задню поверхню стегон, розкриємо грудний відділ і плечі.

26.06

Урок 5 (40 хв)

Попереду дуже ціавий урок, тому що ми будемо використовувати стіну і познайомимося з тим, як за допомогою стіни можна делікатно пропрацювати все тіло і відчути які є обмеження або дисбаланс в тілі на даному етапі.

28.06

Урок 6 (70 хв)

Повноцінна йогічна практика, яка допоможе засвоїти попередні уроки і виконати вже знайомі вправи в суцільному потоці, свідомо і без поспіху, щоби відчути дію йоги на тіло та емоційний стан. 

01.07

Урок 7 (40 хв)

На цьому уроці ми продовжимо досліджувати можливості свого тіла за допомогою стіни, щоб знайти слабкі місця та якісно їх пропрацювати. Будем додавати нові рухи і Асани для розкриття тазо-стегневих суглобів і зменьшення напруги в спині.

03.07

Урок 8 (40 хв)

Освоїмо нові рухи для зміцнення та пружності стегон та сідниць, розвитку сили у верхній частині тіла з укріпленням рук і спини, та вправи на витяжіння.

05.07

Урок 9  (70 хв) 

Щоби тіло запам’ятовувало і був відчутний результат, потрібно повторювати практики багато разів. Тільки так Ви відслідкуєте зміни і відчуєте як це впливає на ваш загальний стан. 

08.07

Урок 10 (35 хв)

Ми наближаємося до экватору нашого марафону, тому наші уроки поступово будуть ускладнюватися - трошки більше силової роботи для верхньої частини тіла, щоби розвинути силу, в поєднанні з витяжінням.

10.07

Урок 11  (50 хв)

Зосередимося на спині та задній поверхні стегон, гнучкості хребта. А на останок знімемо напругу з попереку у поєднанні з приємним відчуттям розслаблення.

12.07

Урок 12 (75 хв)

За попередні 3 тижні ми дізналися багато нового, і час зібрати основні рухи в одне заняття для всього тіла. Будемо вчитіся тримати баланс між напруженням та розслабленням, тому що в цьому і полягає основна суть нашоЇ практики. 

15.07

Урок 13  (45 хв)

Додаєм релаксу в наші заняття і почнем з розтягнення ніг в різних положеннях. Ви будете здивовані, коли відчуєте, як вправи, направлені на одну групу м’язів прємно впливають на іншу - розтягуючи ноги ми одночасно знімимо напругу в попереку.

17.07

Урок 14 (40 хв)

Відкриваєм грудний відділ, а разом з ним і серцеву чакру, розвиваєм баланс в Асанах стоячи - ці вправи також допомагають позбутися набряків та розігнати лімфу.

19.07

Урок 15  (75 хв)

Ідеальна практика, на якій ми задіюємо все тіло в різних якостях - сила, гнучкість, витривалість, баланс і релакс. Після заняття відчуєте приплив енергії і приємний спокій.

22.07

Урок 16  (70 хв)

Останній 2 тижня ми розпочнем з уроку, який ми вивчали на першому тижні. Ваша задача відмічати зміни, які відбулися за цей час - чи легше вам виконувати рухи та Асани, які були складними на початку марафону. 

24.07

Урок 17  (70 хв) 

Наша Йога-практика подібна до танцю тіла, коли ми знаємо що слідує за чим. Всі назви Асан, які ми будемо робити, і техніка виконання вам вже знайомі, тому спробуйте зробити цю практику більш в потоці.

26.07

Урок 18  (70 хв) 

Будем досліджувати нові можливості тіла і робити всі вправи на свій максимум - особливо силові і на гнучкість, в тілі не залишиться жодної непропрацьованої ділянки. Розслаблення наприкінці заняття буде неймовіроно приємним.

29.07

Урок 19 (75 хв) 

Заняття спрямоване на розвиток сили у всьому тілі. Пропрацюємо всі м'язи, зв'язки, суглоби – ви відчуєте своє тіло і наскільки у ньому все взаємопов'язане. Контроль за диханням, ритмічні рухи відповідно до свого дихання відкриють вам нові грані, можливості та відчуття.

31.07

Урок 20 (75 хв) 

На цьому уроці ми розтягуватимемо ноги і зміцнюватимемо сідниці. Сильна спина, руки та плечі гарантовані, якщо регулярно виконувати запропоновані на занятті вправи. Асани на баланс і біля стіни доповнять практику та підготують до усвідомленого розслаблення.

Моя аудиторія достатньо широка, люди з різних країн та національностей, тому відео-уроки записані російською мовою. Спілкування в чаті телеграм каналу буде відбуватися українською, особисте - на зручній для вас мові.

bottom of page